Ultradźwiękowy skalpel HIFU

Jednym z naszych najlepszych urządzeń jest HIFU – ultradźwiękowy skalpel do bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała – efekty widoczne już po jednym zabiegu!!! 

HIFU 2D to skoncentrowane ultradźwięki drugiej generacji wykorzystywane do:

  • Bezinwazyjnego liftingu twarzy,
  • Poprawy owalu twarzy, 
  • Uniesienia brwi,
  • Ujędrniania skóry twarzy i ciała
  • Modelowania i wyszczuplenia ciała

 

W technologii HIFU wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana jest do głębokich warstw skóry i wprawiając komórki w drgania doprowadza do ich punktowego rozgrzania do temperatury 60-70 oC co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu. HIFU 2D Jest inaczej nazywane skalpelem ultradźwiękowym, który posiada 3 funkcje – ujędrniania skóry twarzy i ciała, liftingu oraz modelowania sylwetki. Skalpel ultradźwiękowy dociera do warstwy powięziowej mięśni SMAS dzięki czemu powoduje natychmiastowe obkurczanie się włókien kolagenowych zwiększając w ten sposób elastyczność skóry. Jest to aktualnie najbezpieczniejsza i najbardziej efektywna metoda bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała.

Zabieg na twarz wykonuje się 1 do 3 razy, nie wymaga on znieczulenia oraz nie wyklucza z życia codziennego.  Jest tzw. zabieg „lunchowy” po którym można bez żadnych obaw wrócić do normalnego życia. Na obszarze zabiegowym może utrzymywać się jedynie lekkie zaróżowienie twarzy przez 1-2 godziny. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, jednak pełen zadowalający rezultat nastąpi po upływie ok  90 dni.  Efekty zabiegu utrzymują się minimum 18 miesięcy!