fbpx

Jednym z naszych najlepszych urządzeń jest HIFU – ultradźwiękowy skalpel do bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała – efekty widoczne już po jednym zabiegu!!! 

HIFU 2D to skoncentrowane ultradźwięki drugiej generacji wykorzystywane do:

  • Bezinwazyjnego liftingu twarzy,
  • Poprawy owalu twarzy, 
  • Uniesienia brwi,
  • Ujędrniania skóry twarzy i ciała
  • Modelowania i wyszczuplenia ciała

 

W technologii HIFU wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana jest do głębokich warstw skóry i wprawiając komórki w drgania doprowadza do ich punktowego rozgrzania do temperatury 60-70 oC co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu. HIFU 2D Jest inaczej nazywane skalpelem ultradźwiękowym, który posiada 3 funkcje – ujędrniania skóry twarzy i ciała, liftingu oraz modelowania sylwetki. Skalpel ultradźwiękowy dociera do warstwy powięziowej mięśni SMAS dzięki czemu powoduje natychmiastowe obkurczanie się włókien kolagenowych zwiększając w ten sposób elastyczność skóry. Jest to aktualnie najbezpieczniejsza i najbardziej efektywna metoda bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała.

Zabieg na twarz wykonuje się 1 do 3 razy, nie wymaga on znieczulenia oraz nie wyklucza z życia codziennego.  Jest tzw. zabieg „lunchowy” po którym można bez żadnych obaw wrócić do normalnego życia. Na obszarze zabiegowym może utrzymywać się jedynie lekkie zaróżowienie twarzy przez 1-2 godziny. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, jednak pełen zadowalający rezultat nastąpi po upływie ok  90 dni.  Efekty zabiegu utrzymują się minimum 18 miesięcy!

Start typing and press Enter to search