O Nas - Forma Zdrowia

Centrum Kształtowania Sylwetki Forma Zdrowia to jedyne takie miejsce w Szczecinie.

Nasza filozofia opiera się na połączeniu trzech filarów – treningu, fizjoterapii oraz kosmetologii. Nasi doświadczeni specjaliści (czy to osobno, czy wspólnie) pomogą Ci spełnić swoje marzenia o życiu bez bólu, lepszej sylwetce czy pięknym wyglądzie. Nie ma wyzwań których nie jesteśmy w stanie podjąć, nie znamy problemów których nie da się rozwiązać.

Poznaj nas bliżej, umów się na wizytę i zostań z nami na dłużej !

Nasi specjaliści

Mgr Milena Szostowska

Sport towarzyszy mi od zawsze. Pierwsze profesjonalne kroki stawiałam w liceum, gdzie miałam okazję przez trzy lata grać w ekstralidze kobiet w piłkę nożną. Jestem trenerem personalnym, certyfikowanym instruktorem Kettlebell oraz gimnastyki kobiet w ciąży. W 2016 roku obroniłam tytuł magistra fizjoterapii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Stało się to moim sposobem na połączenie pracy z pasją. Mogę trenować, wspierać i dodatkowo pomagać moim klientom w momentach kiedy towarzyszą im dysfunkcje oraz dolegliwości bólowe. Po za pracą gram na saksofonie i aktywnie trenuje squasha. Moja droga do tego kim teraz jestem była długa i niełatwa. Uważam, że praca nad sobą to jedna z najcięższych prac w naszym życiu, ale jest to jedyna pewna inwestycja, inwestycja w nas samych. Poprzez rozwijanie siebie, realizacje założonych sobie celów w życiu stajemy się pewniejsi siebie i szczęśliwsi co powoduje, że możemy się tym szczęściem dzielić z innymi i zachęcać ich również do realizacji w życiu prywatnym jak i sportowym.

Mgr  Jakub Anweiler

Jestem Absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, magistrem fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem. Niezbędną wiedzę zdobywałem w Szpitalach Klinicznych PUM, między innymi na oddziałach ortopedii dorosłych i dziecięcej, neurologii SPSK1 oraz na oddziałach kardiologii, kardiochirurgii oraz nefrologii SPSK2. Aktualnie jestem pracownikiem Kliniki Anestezjologii , Intersywnej Terapii i Ostrych Zatruć SPSK2 PUM w Szczecinie. W codziennej pracy wykorzystuję swój szeroki wachlarz umiejętności aby efektywnie i na stałe rozwiązywać problemy. Jestem entuzjastą funkcjonalnej pracy z pacjentem oraz przełamywania barier. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i wykorzystując podejście holistyczne osiągam zamierzone cele. Lubię łączyć metody (np. terapię manualną z kinesiology tapingiem i terapią powięziową) aby maksymalizować efekty.

W wolnym czasie jestem fanem Gwiezdnych Wojen (nawet tych nowych😊), interesuję się technologią, zwłaszcza mobilną, lotnictwem, techniką wojskową oraz sportami motoryzacyjnymi, zwłaszcza WRC i Formułą 1.

Mgr  Daria Anweiler

mgr inż. Daria Anweiler Absolwentka kierunku kosmetologia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, a także kierunku technologia chemiczna kosmetyków na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, obecnie doktorantka w Katedrze i Zakładzie Chemii Kosmetycznej i Farmaceutycznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystuje do tworzenia autorskich i celowanych zabiegów odmładzających, chętnie łącząc różne techniki dla zwiększenia efektów i Twojego zadowolenia! Duże zdolności plastyczne i poczucie estetyki, żywe zainteresowanie najnowszymi trendami, a także analizę strukturalną i kolorystyczną Daria stosuje podczas wykonywania zabiegów makijażu permanentnego. Po uważnej analizie stanu Twojej cery i oczekiwań zaproponuje terapię i pielęgnację domową dopasowaną specjalnie dla Ciebie z przyjemnością wyjaśniając tajniki kuracji!

Mgr  Michał Pacanowski

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik wielu szkoleń w zakresie fizjoterapii. Doświadczenie w zawodzie zebrał podczas pracy w licznych placówkach medycznych miedzy innymi przychodniach prywatnych jak i państwowych. Dzięki współpracy z Akademią Pogoni Szczecin doskonale zgłębił specyfikę pracy i leczenie dolegliwości u sportowców.

W 2016 roku kończył studia licencjackie z zakresu fizjoterapii na Wyższej Szkole Edukacji I Terapii

Od 2018 roku tłumacz i asystent kursów dla fizjoterapeutów w firmie REHA+

W 2019 roku ukończył studia Magisterskie na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym

Od 2020 roku wykładowca Masażu i Fizjoterapii na Wyższej Szkole Integracji Europejskiej

Stale poszerza swoją widzę poprzez uczestnictwo w kursach z zakresu fizjoterapii oraz terapii manualnej takich jak: manipulacje krótkodźwigniowe (HVLA), suche igłowanie –medyczna akupunktura, masaż tkanek głębokich, PNF – proprioceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe, trening medyczny w fizjoterapii, kinesiotaping a od tego roku kursant Akademii Osteopatii.

Mgr  Marta Szumow

Jestem kosmetologiem, specjalizującym się w zabiegach na twarz i ciało. W 2010 roku skończyłam magisterskie studia kierunkowe na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu👩‍🎓.

W zawodzie pracuję od 15 lat. Każdą wizytę w gabinecie rozpoczynam od diagnostyki cery i wywiadu, umożliwiających mi indywidualny dobór zabiegów i odpowiednich kosmetyków dla danej osoby💆.
Nieustannie się szkolę i staram się wprowadzać najlepsze zabiegi, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach i wysokiej jakości kosmetykach, m.in. firmy Arkana, Jean d’Arcel, Klapp, Dermomedica.
Latem chodzę po górach🧗‍♀️, zimą – jeżdżę na nartach⛷️. Od szkolnych lat uwielbiam taniec, zwłaszcza w rytmach latynoskich💃. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i narciarstwo.