O Nas - Forma Zdrowia

Centrum Kształtowania Sylwetki Forma Zdrowia to jedyne takie miejsce w Szczecinie. Wieloletnie doświadczenie w branży medycznej pozwoliło nam opracować innowacyjne metody terapii. Wykorzystujemy wiedzę z zakresu kosmetologii, fizjoterapii i treningu aby optymalnie i zdrowo wpływać na Twój wygląd.

Nasi specjaliści

Mgr Milena Szostowska

Sport w moim życiu towarzyszy mi od zawsze. Pierwsze profesjonalne kroki stawiałam w liceum, gdzie miałam okazję przez trzy lata grać w ekstralidze kobiet w piłkę nożną. Jestem trenerem personalnym oraz certyfikowanym instruktorem gimnastyki kobiet w ciąży. W 2016 roku obroniłam tytuł magistra Fizjoterapii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Stało się to moim sposobem na połączenie pracy z pasją. Mogę trenować, wspierać i dodatkowo pomagać moim klientom w momentach kiedy towarzyszą im dysfunkcje oraz dolegliwości bólowe. Po za pracą gram na saksofonie i aktywnie trenuje squasha. Moja droga do tego kim teraz jestem była długa i niełatwa. Uważam, że praca nad sobą to jedna z najcięższych prac w naszym życiu, ale jest to jedyna pewna inwestycja, inwestycja w nas samych. Poprzez rozwijanie siebie, realizacje założonych sobie celów w życiu stajemy się pewniejsi siebie i szczęśliwsi co powoduje, że możemy się tym szczęściem dzielić z innymi i zachęcać ich również do realizacji w życiu prywatnym jak i sportowym.

Mgr  Jakub Anweiler

Jestem Absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, magistrem fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem. Niezbędną wiedzę zdobywałem w Szpitalach Klinicznych PUM, między innymi na oddziałach ortopedii dorosłych i dziecięcej, neurologii SPSK1 oraz na oddziałach kardiologii, kardiochirurgii oraz nefrologii SPSK2. Aktualnie jestem pracownikiem Kliniki Anestezjologii , Intersywnej Terapii i Ostrych Zatruć SPSK2 PUM w Szczecinie. W codziennej pracy wykorzystuję swój szeroki wachlarz umiejętności aby efektywnie i na stałe rozwiązywać problemy. Jestem entuzjastą funkcjonalnej pracy z pacjentem oraz przełamywania barier. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i wykorzystując podejście holistyczne osiągam zamierzone cele. Lubię łączyć metody (np. terapię manualną z kinesiology tapingiem i terapią powięziową) aby maksymalizować efekty.

W wolnym czasie jestem fanem Gwiezdnych Wojen (nawet tych nowych😊), interesuję się technologią, zwłaszcza mobilną, lotnictwem, techniką wojskową oraz sportami motoryzacyjnymi, zwłaszcza WRC i Formułą 1.

Mgr  Daria Anweiler

mgr inż. Daria Anweiler Absolwentka kierunku kosmetologia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, a także kierunku technologia chemiczna kosmetyków na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, obecnie doktorantka w Katedrze i Zakładzie Chemii Kosmetycznej i Farmaceutycznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystuje do tworzenia autorskich i celowanych zabiegów odmładzających, chętnie łącząc różne techniki dla zwiększenia efektów i Twojego zadowolenia! Duże zdolności plastyczne i poczucie estetyki, żywe zainteresowanie najnowszymi trendami, a także analizę strukturalną i kolorystyczną Daria stosuje podczas wykonywania zabiegów makijażu permanentnego. Po uważnej analizie stanu Twojej cery i oczekiwań zaproponuje terapię i pielęgnację domową dopasowaną specjalnie dla Ciebie z przyjemnością wyjaśniając tajniki kuracji!

Start typing and press Enter to search